header top

آزمون های آماده سازی تافل آنلاین (TPO)

آماده سازی تافل آنلاین با تسلط بر TPO ها

ترجمه ریدینگ TPO (تی پی او)

TPO یا آماده سازی تافل آنلاین مهمترین مرجع برای ارزیابی داوطلبان شرکت در آزمون تافل اینترنتی (TOEFL IBT) است. هرچند دسترسی به این آزمونهای آنلاین از روش های مختلف از جمله نصب اپلیکیشن های اندرویدی یا برنامه های کامپیوتری امکان پذیر است اما در دسترس بودن این آزمون ها به تنهایی نمی تواند در تقویت مهارت ها و کسب نمره بالاتر در آزمون تافل موثر باشد.

به همین دلیل روشی که ما در آکادمی آنلاین زبان شایسته به شما پیشنهاد می کنیم صرفا شرکت در آزمون شبیه سازی شده تافل نیست بلکه ما امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهیم که بتوانید پس از برگزاری هر آزمون، خودتان را برای شرکت در آزمون بعدی آماده کنید و سطح دانش، آگاهی و مهارت های تان را تقویت کنید.

حتما می پرسید ما چطور در این مسیر به شما کمک می کنیم؟

مهمترین تفاوت برگزاری آزمون های آماده سازی تافل آنلاین (TPO) در آکادمی شایسته با سایر شبیه سازهای تافل در سه ویژگی زیر خلاصه می شود:

ارزیابی مهارت های شما بعد از آزمون

نتیجه مهارت های ریدینگ (Reading) و لیسنینگ (Listening) شما بلافاصله پس از اتمام آزمون همراه با بازخورد آن و تمرین های مشابهی که برای تقویت نقاط ضعف خود به آنها نیاز دارید، به شما نشان داده می شود.

مهارت های رایتینگ (Writing) و اسپیکینگ (Speaking) شما نیز توسط اساتید برجسته ارزیابی شده و تمامی مشکلاتی که باید برای تقویت این مهارت ها برطرف کنید، برای شما مشخص می شود.

امکان بررسی کامل سوالات آزمون

در آکادمی زبان شایسته راهنمای کاملی برای مهارت ریدینگ و رایتینگ به صورت کامل دردسترس شما است:

  • مهارت ریدینگ (Reading)

 ترجمه ریدینگ های هر TPO در سایت قرار گرفته تا بتوانید با مطالعه آنها علاوه بر تشخیص پاسخ صحیح سوالات، مهارت خود را در واژگان نیز افزایش دهید.

  • مهارت رایتینگ (Writing)

تمامی تاپیک های رایتینگ ترجمه شده تا بتوانید راحت تر با نحوه سوالات این بخش آشنا شوید و پاسخ جامعی برای آنها بنویسید.

پشتیبانی اساتید حرفه ای

ما در هیچ مرحله ای شما را تنها نمی گذاریم. هرچند تمامی منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون های آنلاین در بخش کتاب ها در اختیار شما قرار گرفته و تمرین های قدم به قدم نیز به شما در تقویت مهارت هایتان کمک می کنند اما اساتید حرفه ای ما که تجربه شرکت در آزمون تافل (TOEFL) را نیز دارند، آماده اند تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده و در هر مرحله راهنمای شما باشند.