header top

ترجمه کتاب های کمبریج

کتاب های کمبریج اصلی ترین منبع آزمون آیلتس هستند.

IELTS Cambridge

کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS)، مجموعه ای از آزمون های آزمایشی شامل چهار مهارت ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ است که به داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس کمک می کند، مهارت های شان را بسنجند و نقاط ضعف شان را برای شرکت در آزمون اصلی تقویت کنند.

کتاب های کمبریج (Cambridge IELTS) را می توانید از منابع مختلفی دانلود کنید اما صرفا پاسخ دادن به سوالات آزمون بدون ارزیابی نتایج آن نمیتواند تاثیر چندانی در موفقیت شما در آزمون آیلتس داشته باشد.

به همین علت ما برای کمک به داوطلبان شرکت در این آزمون معتبر زبان انگلیسی در آکادمی آنلاین زبان شایسته امکاناتی را در نظر گرفتیم تا داوطلبان بتوانند از آنها برای ارزیابی مهارت های خود با استفاده از کتاب های کمبریج آیلتس استفاده کند.

ویژگی کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) ارائه شده توسط آکادمی آنلاین زبان شایسته

مهارت ریدینگ (Reading)

ترجمه تمام ریدینگ های ۱۲ کتاب کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) به طور کامل در سایت قرار داده شده و داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز ترجمه جمله به جمله ریدینگ ها را مطالعه کرده و علاوه بر تقویت واژگان زبان انگلیسی خود، نحوه پاسخ گویی خودشان را به سوالات ریدینگ ارزیابی کنند.

مهارت اسپیکینگ(Speaking)

مهارت اسپیکینگ داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) که در آزمون شبیه سازی شده سایت شرکت کرده اند توسط اساتید حرفه ای آکادمی آنلاین زبان شایسته ارزیابی شده و راهکارها و تمرین هایی برای تقویت این مهارت زبان برای هر داوطلب طور اختصاصی ارائه می‌شود

مهارت رایتینگ(Writing)

ترجمه تاپیک های رایتینگ مربوط به کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) در سایت قرار داده شده تا داوطلبان بتوانند با نحوه این سوالات آشنایی پیدا کرده و به آنها پاسخ دهند. در قسمت مقالات نیز راهنمای کاملی درباره روشهای ایده پردازی برای رایتینگ آیلتس به طور کامل شرح داده شده تا به داوطلبان در این زمینه کمک کند.

مهارت لیسنینگ(Listening)

امکان دانلود فایل صوتی آزمون های شبیه سازی شده آیلتس در سایت فراهم است و همچنین Transcript آنها به همراه ترجمه در دسترس داوطلبان قرار گرفته تا بتوانند برای پاسخگویی بهتر به سوالات آزمون از آن استفاده کنند. همچنین پس از اتمام آزمون لیسنینگ نتایج آن بلافاصله به داوطلبان ارائه شده و تمرین های گام به گام برای تقویت این مهارت زبان انگلیسی به آنها پیشنهاد می شود.