ترجمه کتاب ها و ریدینگ های کمبریج به همراه آزمون های آیلتس کمبریج آکادمیک و جنرال

کتاب های کمبریج اصلی ترین منبع آزمون آیلتس هستند.

 

کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS)، مجموعه ای از آزمون های آزمایشی شامل چهار مهارت ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ است که به داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس کمک می کند، مهارت های شان را بسنجند و نقاط ضعف شان را برای شرکت در آزمون اصلی تقویت کنند.
این کتاب های رسمی آیلتس هم برای آزمون آکادمیک و هم عمومی یا جنرال ارائه شده اند و حاوی توصیه ها و نکاتی بر اساس تجربه آزمون دهندگان قبلی به همراه راهنمای کاملی در مورد چگونگی کسب نمرات بالا در هر مهارت هستند. 
با تمرین کردن سوالات این کتاب ها می توانید دانش خود را با نمونه سوالات رسمی و راهنمای گام به گام برای هر بخش تقویت کنید. حتی، برای تمامی تمرینات شنیداری و گفتاری، امکان دانلود فایل های صوتی نیز وجود دارد.
شاید تابحال زمان زیادی را صرف آماده شدن برای آزمون آیلتس واقعی با این کتاب ها کرده باشید اما اکنون با خودتان فکر می کنید آیا باید در یک آزمون آیلتس تمرینی شرکت کنید یا خیر؟ پاسخ ما به شما این است که به هیچ وجه برای شرکت در آزمون ماک آیلتس شک نکنید.
با شرکت در آزمون ماک آیلتس، شما این فرصت را خواهید داشت که با فرمت آزمون اصلی آشنا شوید، ارزیابی کنید که تا چه حد می توانید تحت فشار کار کنید و بسنجید آیا در بخش های خاصی از آزمون به تمرین بیشتری نیاز دارید یا خیر. 
حتما می پرسید ما چطور در این مسیر به شما کمک میکنیم؟
در آکادمی آنلاین زبان شایسته، ما با طراحی یک اپلیکیشن تحت وب، امکانی را برای تمامی داوطلبین فراهم کردیم تا بتوانند کتاب های کمبریج را به صورت آزمون های شبیه سازی شده آنلاین دقیقا با همان زمانبندی و فرمت آزمون واقعی تجربه کنند.
این اپلیکیشن فقط روی سرورهای داخل ایران قابل دسترسی است بنابراین، برای استفاده از آن حتما باید فیلترشکن خود را خاموش کنید.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

شرکت در آزمون شبیه سازی آیلتس مطابق با کتاب های کمبریج

با عضویت در اپلیکیشن ما می توانید با انتخاب گزینه شبیه سازی آیلتس، شماره کتاب کمبریج مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سوالات آن به صورت آنلاین و طبق زمانبندی آزمون اصلی آیلتس پاسخ بدهید.
در این اپلیکیشن، امکان تمرین کردن مهارت های مختلف آیلتس نیز برای شما وجود دارد:

مهارت ریدینگ (Reading)

ترجمه ریدینگ تمام کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) آکادمیک و جنرال، به طور کامل در اپلیکیشن‌ قرار داده شده و داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز ترجمه جمله به جمله ریدینگ ها را مطالعه کرده و علاوه بر تقویت واژگان زبان انگلیسی خود، نحوه پاسخ گویی خودشان را به سوالات ریدینگ ارزیابی کنند.

مهارت اسپیکینگ (Speaking)

به منظور تقویت مهارت اسپیکینگ، می توانید به سوالاتی که از شما پرسیده می شود، پاسخ داده و صدای خود را رکورد کنید. با پخش مجدد صدای خود می توانید اشتباهاتتان را تشخیص داده و گفتار خود را اصلاح کنید. همچنین می توانید درخواست تصحیح اسپیکینگ خود را برای ما ارسال کنید تا اساتید مجرب ما اشکالات شما را مشخص کرده و تمرین های مرتبط را برای شما ارسال کنند.

مهارت رایتینگ (Writing)

ترجمه تاپیک های رایتینگ مربوط به کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) در سایت قرار داده شده تا داوطلبان بتوانند با نحوه این سوالات آشنایی پیدا کرده و به آنها پاسخ دهند. در قسمت ایده ها نیز راهنمای کاملی درباره روشهای ایده پردازی برای رایتینگ آیلتس به طور کامل شرح داده شده تا به داوطلبان در این زمینه کمک کند.

مهارت لیسنینگ (Listening)

امکان دانلود فایل صوتی آزمون های شبیه سازی شده آیلتس در اپلیکیشن فراهم است و همچنین Transcript آنها به همراه ترجمه در دسترس داوطلبان قرار گرفته تا بتوانند برای پاسخگویی بهتر به سوالات آزمون از آن استفاده کنند.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

دسترسی نامحدود به تمرین ها، منابع، ترجمه کتاب های کمبریج و روش های مختلف یادگیری لغات

در اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته، شما دسترسی کاملی به تمامی منابع آزمون آیلتس دارید و می توانید به طور رایگان آنها را دانلود کنید. اگر قصد تقویت مهارت یدینگ خود را دارید، ترجمه تمامی کتاب های کمبریج همراه با پاسخ در اختیار شما قرار گرفته تا علاوه بر افزایش مهارت درک مطلب لغات مرتبط را نیز فرا بگیرید.
در این اپلیکیشن، روش های مختلفی نیز برای یادگیری لغات در نظر گرفته شده که در قسمت درسنامه و لغات می توانید با آنها تمرین کنید.

ارزیابی نتایج آزمون های آزمایشی آیلتس

کتاب های کمبریج (Cambridge IELTS) را می توانید از منابع مختلفی دانلود کنید اما صرفا پاسخ دادن به سوالات آزمون بدون ارزیابی نتایج آن نمیتواند تاثیر چندانی در موفقیت شما در آزمون آیلتس داشته باشد.
به همین علت ما برای کمک به داوطلبان شرکت در این آزمون معتبر زبان انگلیسی در آکادمی آنلاین زبان شایسته امکاناتی را در نظر گرفتیم تا داوطلبان بتوانند از آنها برای ارزیابی مهارت های خود با استفاده از کتاب های کمبریج آیلتس استفاده کند.

مهارت ریدینگ (Reading)

پاسخ سوالات ریدینگ بلافاصله پس از اتمام آزمون به شما گزارش می شود و می توانید اشکالات خود را در حسابتان مشاهده کنید. تمرین های قدم به قدم نیز در حساب کاربریتان قرار خواهد گرفت تا با دنبال کردن آنها بنوانید نمره بالاتری در آزمون آیلتس اصلی کسب کنید.

مهارت اسپیکینگ (Speaking)

مهارت اسپیکینگ داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) که در آزمون شبیه سازی شده سایت شرکت کرده اند توسط اساتید حرفه ای آکادمی آنلاین زبان شایسته ارزیابی شده و راهکارها و تمرین هایی برای تقویت این مهارت زبان برای هر داوطلب طور اختصاصی ارائه می‌شود.

مهارت رایتینگ (Writing)

اساتید آکادمی زبان شایسته جزو ممتحنین آزمون آیلتس اصلی هستند و به نرم افزارهای ای ریتر معتبر مانند کرایتریون دسترسی دارند. در صورتیکه درخواست تصحیح رایتینگ آیلتس تمرینی خود را برای ما ارسال کنید، پاسخ شما توسط نرم افزارها و خود اساتید تصحیح شده و نتایج آن در اکانت گزارش خواهد شد.

مهارت لیسنینگ (Listening)

پس از اتمام آزمون لیسنینگ نتایج آن بلافاصله به داوطلبان ارائه شده و تمرین های گام به گام برای تقویت این مهارت زبان انگلیسی به آنها پیشنهاد می شود.

امکانات اپلیکیشن آیلتس (Cambridge IELTS) ارائه شده توسط آکادمی آنلاین زبان شایسته

در اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته، علاوه بر امکان شرکت در آزمون ماک آیلتس امکانات دیگری نیز برای شما فراهم شده است تا در مسیر آمادگی برای آزمون آیلتس راحت تر قدم بردارید:

تمرین های مجزا برای هر مهارت

اگر قصد تقویت یکی یا چند مهارت خود را دارید می توانید در قسمت تمرینات، هر کدام از مهارت ها را انتخاب کرده و تمرینات خود را شروع کنید.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

 

پس از انتخاب هر مهارت می توانید تعیین کنید که آیا قصد دارید با نمونه سوالات آزمون کمبریج، تست خود را آغاز کنید یا نمونه سوالات دیگر.
آزمون های موجود در کتاب های کمبریج جنرال و آکادمیک نیز به طور جداگانه در دسترس شما خواهد بود.

دانلود رایگان تمامی منابع و کتاب های آمادگی آزمون آیلتس

در بخش منابع اپلیکیشن ما، دانلود تمام کتاب ها و منابع آزمون آیلتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته و می توانید هر کدام از منابع را برای تمرین بیشتر دریافت کنید.
برای کمک به شما جهت پیدا کردن منابع مورد نظرتان امکان فیلتر کردن آنها بر اساس دسته بندی های مشخص یا بر اساس نام انتشارات وجود دارد.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

 

مشاهده ترجمه ریدینگ تمامی کتاب های آکادمیک و جنرال

در اپلیکیشن ما، به ترجمه ریدینگ تمامی کتاب های جنرال و آکادمیک آیلتس دسترسی دارید. برای کمک به تقویت مهارت درک مطلب و افزایش دامنه لغات شما، می توانید ترجمه جمله به جمله ریدینگ ها را مشاهده کرده و با مشاهده ترجمه لغات مهم به رنگ های برجسته به راحتی آنها را به خاطر بسپارید.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

 

تمامی سوالات ریدینگ همراه با سوالات و پاسخ های آن ها با تصاویر بسیار با کیفیتی در اپلیکیشن قرار گرفته و شما می توانید به تفکیک شماره کتاب هر ریدینگ را انتخاب کرده و با آن تمرین کنید.

یادگیری لغات با روش های متنوع

اگر در یادگیری لغات آیلتس مشکل دارید، اصلا نگران نباشید. در اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته می توانید به چند روش مختلف، دامنه واژگان خود را گسترش دهید.
در بخش لغات، تمرین های متنوعی برای حفظ لغات در نظر گرفته شده است.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

 

در بخش درسنامه نیز می توانید تمرینات لغات متعددی را انجام دهید و واژگان خود را تقویت کنید.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

 

اگر به جز این تمرینات، نیاز به شیوه ای برای حفظ واژگان آیلتس دارید پیشنهاد می کنیم به بخش کدینگ کلمات سایت ما سری بزنید و پیشنهاداتی که داوطلبین دیگر برای حفظ کردن لغات به شما داده اند را مشاهده کنید. اگر پیشنهادی برای حفظ یک یا چند لغت دارید نیز می توانید با دیگران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

مزایای شرکت در آزمون شبیه سازی شده آیلتس به صورت آنلاین

آزمون های آزمایشی آیلتس راه حلی برای شناسایی و رفع مشکلات آیلتس شما هستند. هر معلمی در این راه به شما توصیه می کند که حداقل در یک آزمون آزمایشی آیلتس یک هفته قبل از آزمون اصلی خود شرکت کنید. اما چرا؟

1. درک ساختار آزمون آیلتس

ساختار آزمون آیلتس نیاز به مطالعه کامل دارد و درک عمیق مفاهیم آن بسیار مهم است. هنگامی که اصول اولیه آزمون برای شما مشخص شود، آمادگی بهتری برای آزمون پیدا می کنید. آزمون های آزمایشی آیلتس به درک این مفاهیم مانند نوع سوالات، مدت زمان آزمون، اهمیت دستورالعمل ها، تفاوت در دو نوع آکادمیک و جنرال و غیره کمک می کند. ممکن است برای آشنایی کامل با ساختار آزمون نیاز به انجام چند آزمون آزمایشی آیلتس باشد، اما ارزشش را دارد!

2. تجربه آزمون در زمان واقعی

چه راهی بهتر از دادن آزمون آزمایشی برای آمادگی قبل از امتحان اصلی می شناسید؟ آزمون های آزمایشی آیلتس مجموعه ای از تست های شامل هر چهار مهارت – Listening، Reading، Writing و Speaking هستند. در حین انجام آزمون آزمایشی، تجربه آزمون واقعی را خواهید داشت و می توانید روی مهارت هایی مانند مدیریت زمان، و از بین بردن ترس از امتحان کار کنید. 

3. تمرین با نمونه سوالات مشابه آزمون آیلتس

آزمون ماک آیلتس، با ارائه نمونه سوالات واقعی، شما را برای امتحان اصلی آماده می کند و به شما اجازه می دهد تا سوالات مختلفی را که در آزمون آیلتس پرسیده می شود، تمرین کنید.
«تا زمانی که درست تمرین نکنید، نتیجه مطلوبی کسب نخواهید کرد."

4. نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید

مشاهده نمره هر مهارت پس از آزمون آزمایشی آیلتس، به شما کمک می کند، نقاط ضعف تان را بشناسید و برای تقویت آنها بیشتر تمرین کنید. می توانید نکات و استراتژی های مختلفی را بررسی کنید تا در مهارتی که ضعف دارید، بهتر عمل کنید. 
آزمون های آزمایشی ما به گونه ای طراحی شده اند که شبیه آزمون واقعی آیلتس از طریق یک پلت فرم کاملاً آنلاین باشد. محتوا و الگوی سوالات ارزشیابی مشابه سوالاتی است که کمبریج برای آزمون های واقعی تهیه کرده است. داوطلبان می توانند تنها با عضویت در اپلیکیشن ما، به آزمون های عملی آیلتس دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند. 
تمام آزمون های کامل ماک آیلتس، طبق معیارهای آزمون واقعی زمان بندی شده و داوطلبان می توانند زمان باقی مانده خود را تا پایان آزمون مشاهده کنند. در پایان آزمون، پاسخ های صحیح همراه با توضیح، نمرات و تمرینات قدم به قدم برای رفع اشکال نیز در حساب کاربری هر داوطلب ارائه خواهد شد.
طراحان حرفه ای اپلیکیشن تحت وب ما سعی کرده اند مطابق با نیازهای داوطلبان تا حد امکان آن را کاربر پسند طراحی کنند تا داوطلبین حین شرکت در آزمون ماک آیلتس و تمرین با سایر قسمت های اپلیکیشن مشکلی نداشته باشند.

چطور می توانم در اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته عضو شوم؟

برای عضویت در اپلیکیشن آکادمی آنلاین زبان شایسته می توانید وارد سایت شده و یکی از پلن های مناسب خودتان را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه آن به تمامی امکانات این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. 
پلن های ما با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای ارائه می شوند تا تمامی داوطلبین امکان استفاده از این اپلیکیشن را داشته باشند.
هدف ما فراهم کردن شرایطی است که تمامی داوطلبین آزمون آیلتس امکان تمرین کردن با بهترین منابع این آزمون را داشته باشند و بتوانند با تقویت مهارت های خود با بهترین شیوه به موفقیت دست یابند.

 

کتاب های کمبریج آیلتس

برای استفاده از اپلیکیشن زبان شایسته به چه امکاناتی نیاز دارم؟

اپلیکیشن آکادمی آنلاین زبان شایسته یک اپلیکیشن تحت وب است و برای استفاده از آن نیازی به امکانات خاصی ندارید. با هر سیستم کامپیوتری ویندوز، مک، اندروید یا آی او اس می توانید وارد این اپلیکیشن شده و تمرین خود را آغاز کنید.
توجه کنید که اپلیکیشن ما فقط از سرورهای ایران قابل دسترسی است بنابراین اگر به فیلتر شکن متصل باشید امکان استفاده از اپلیکیشن را نخواهید داشت.
پیش از ورود به اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته، فیلتر شکن خود را خاموش کنید.