اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل (TOEFL) و تی پی او (TPO) نسخه ۷۱ عددی به همراه ترجمه

آماده سازی تافل آنلاین با تسلط بر TPO ها

 

آزمون های TPO  یا TOEFL® Practice Online تنها منبع رسمی برای تمرین سوالاتی مشابه با آزمون اصلی تافل هستند که به شما کمک می کنند دقیقا تجربه ای شبیه به آزمون تافل TOEFL iBT®واقعی داشته باشید.
 آزمون های تی پی او همان سوالات آزمون های قبلی تافل هستند که ای تی اس هر سال چهار سری از آنها را در وبسایت رسمی خود منتشر می کند. بنابراین، با انجام این تست مطمئن خواهید بود که سطح سوالات، زمانبندی ‌ و نوع سوالات مطرح شده دقیقاً به همان شکلی است که در روز آزمون اصلی خواهید دید.

مزایای شرکت در آزمون TPO آنلاین

•    تی پی او تجربه واقعی آزمون TOEFL iBT را شبیه سازی می کند.
•    با تمرین کردن نمونه سوالات تی پی او آمادگی خود را برای روز آزمون ارزیابی می کنید.
•    بررسی نمرات کسب شده به شما کمک می کند نقاط ضعف تان را شناسایی کنید.

چطور میتوانید در آزمون آنلاین تی پی او شرکت کنید؟

امکان شرکت در آزمون آنلاین تی پی او از طریق وبسایت رسمی ETS وجود دارد اما به چند دلیل زیر این آزمون از طریق این وب سایت برای داوطلبین ایرانی به صرفه نیست:

هزینه زیاد آزمون های TPO در سایت رسمی ETS

یکی از بزرگترین مشکلاتی که نه تنها داوطلبین ایرانی بلکه داوطلبین سراسر جهان برای شرکت در آزمونهای تی پی او سایت ETS با آن مواجهند هزینه بسیار بالای این آزمون است. شما برای شرکت در هر کدام از آزمون های تی پی او باید هزینه‌ای حدود 46 دلار بپردازید. بنابراین، اگر بخواهید به نسخه های آزمون کتبی (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) دسترسی داشته باشید باید هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید.

 

About TPO

 

محدود بودن تعداد و زمان آزمون TPO در سایت ETS

از دیگر مشکلات شرکت در آزمون تی پی او، محدود بودن تعداد و زمان آزمون است. در حقیقت شما با پرداخت هزینه یک آزمون فقط می توانید یک بار در آن شرکت کنید و از ابتدا تا انتها به سوالات آن پاسخ دهید.
 پس از اینکه پاسخگویی شما به سوالات هر ۴ مهارت به پایان رسید امکان بازگشت مجدد و پاسخگویی به سوالات را ندارید و برای شرکت مجدد در آزمون تی پی او باید هزینه آن را پرداخت کنید.

تحریم بودن ایران در سایت ETS و مشکل در پرداخت هزینه ی آزمون TPO 

مهمترین مشکلی که داوطلبان ایرانی با آن مواجه هستند تحریم بودن کشور ما از طرف سایت ETS است با وجود این تحریم ها حتی اگر شما قصد داشته باشید هزینه کل آزمون های تی پی او (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) را در ای تی اس پرداخت کنید از داخل ایران با مشکل مواجه می‌شوید و امکان پرداخت مستقیم از طریق حساب بانکی خود را نخواهید داشت.

حتما می پرسید ما چطور در این مسیر به شما کمک می کنیم؟

در آکادمی آنلاین زبان شایسته اپلیکیشنی را طراحی کرده ایم که با عضویت در آن میتوانید با آی پی ایران در آزمون های تی پی او (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) بدون هیچ گونه دردسری شرکت کرده و مهارت های خود را ارزیابی کنید.

 

About TPO

 

مهمترین تفاوت برگزاری آزمون های آماده سازی تافل آنلاین (TPO) در آکادمی زبان شایسته با سایر شبیه سازهای تافل در پنج ویژگی زیر خلاصه می شود:

قیمت مناسب آزمون های TPO

هدف ما از طراحی اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل فراهم کردن امکانی است که تمام داوطلبین بتوانند بدون هیچگونه دغدغه ای به نمونه سوالات رسمی این آزمون برای تمرین کردن دسترسی داشته باشند. به همین علت، هزینه ثبت نام و عضویت در اپلیکیشن ما کاملا مقرون به صرفه است و شما می توانید با یک بار پرداخت حق عضویت در تمامی آزمون های TPO (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) به صورت آنلاین شرکت کنید.

دسترسی به تمامی سوالات آزمون TPO به صورت نامحدود

پس از ورود به اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل آکادمی زبان شایسته، شما می توانید هر یک از آزمون های تی پی او را انتخاب کرده و به دفعات مکرر نمونه سوالات آن آزمون را تمرین کنید. همچنین شما می توانید در هر آزمون به دو روش به سوالات پاسخ بدهید:

آزمون تی پی او تافل گزینشی

در روش گزینشی، امکان انتخاب هر یک از مهارت های آزمون به صورت جداگانه وجود دارد. بنابراین، اگر قصد تقویت مهارت ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ یا رایتینگ را دارید می توانید مهارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و به نمونه سوالات مربوط به آن پاسخ بدهید.
امکان مرور کردن، بازگشت به سوال قبلی و آزمون دادن بدون زمانبندی در هر یک از مهارت ها با استفاده از این اپلیکیشن تحت وب وجود دارد.

 

About TPO

 

آزمون تی پی او تافل کامل

در روش آزمون کامل تافل، شما می توانید هر یک از تی پی او ها (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) را انتخاب کرده و به صورت زمان بندی شده دقیقا مطابق با معیارهای آزمون اصلی تافل، به سوالات به صورت آنلاین پاسخ بدهید و به این ترتیب تجربه ای مشابه با آزمون واقعی تافل اینترنتی یا تافل هوم ادیشن داشته باشید.

امکان بررسی کامل سوالات آزمون تی پی او و منابع دیگر

در آکادمی زبان شایسته راهنمای کاملی برای مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ به صورت کامل در دسترس شما است:

•    مهارت رایتینگ (Writing)

تمامی تاپیک های رایتینگ ترجمه شده تا بتوانید راحت تر با نحوه سوالات این بخش آشنا شوید و پاسخ جامعی برای آنها بنویسید.

•    مهارت اسپیکینگ (Speaking)

شما به نمونه هایی از پاسخ های درست اسپیکینگ برای سوالات دسترسی دارید و در نتیجه می توانید با گوش دادن به آنها، مهارت خودتان را تقویت کرده و فرا بگیرید که چگونه باید به درستی به سوالات اسپیکینگ پاسخ دهید.

•    مهارت لیسنینگ (Listening)

در اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل، ترنسکریپت تمامی لیسنینگ های تی پی او به همراه ترجمه آن ها وجود دارد و میتوانید از آنها برای تمرین مهارت لیسنینگ خود استفاده کنید.

•    مهارت ریدینگ (Reading)

ترجمه ریدینگ های هر TPO در اپلیکیشن قرار گرفته تا بتوانید با مطالعه آنها علاوه بر تشخیص پاسخ صحیح سوالات، مهارت خود را در واژگان نیز افزایش دهید.

 

About TPO

 

کتاب ها و منابع تافل

اگر برای برطرف کردن اشکالات خود، نیاز به منابع دیگری از نمونه سوالات تافل دارید و یا می خواهید در آزمون تافل نمره بالاتری کسب کنید می توانید در بخش "کتاب ها"ی اپلیکیشن ما، به تمامی کتاب ها و منابع رسمی و غیررسمی موجود برای تمرین کردن مهارت های مختلف تافل دسترسی داشته باشید.
تمامی منابع به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته و پس از عضویت در اپلیکیشن می توانید هر یک از آنها را با توجه به نیاز خود دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

About TPO

 

پشتیبانی اساتید حرفه ای

ما در هیچ مرحله ای شما را تنها نمی گذاریم. هرچند تمامی منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون های آنلاین در بخش کتاب ها در اختیار شما قرار گرفته و تمرین های قدم به قدم نیز به شما در تقویت مهارت هایتان کمک می کنند اما اساتید حرفه ای ما که تجربه شرکت در آزمون تافل (TOEFL) را نیز دارند، آماده اند تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده و در هر مرحله راهنمای شما باشند.

ارزیابی مهارت های شما بعد از آزمون TPO

نتیجه مهارت های ریدینگ (Reading) و لیسنینگ (Listening) شما بلافاصله پس از اتمام آزمون همراه با بازخورد آن و تمرین های مشابهی که برای تقویت نقاط ضعف خود به آنها نیاز دارید، به شما نشان داده می شود.
مهارت های رایتینگ (Writing) و اسپیکینگ (Speaking) شما نیز توسط اساتید برجسته ارزیابی شده و تمامی مشکلاتی که باید برای تقویت این مهارت ها برطرف کنید، برای شما مشخص می شود.
از آنجاییکه اساتید آکادمی زبان شایسته جزو برترین ممتحین آزمون اصلی تافل بوده اند، حساب‌های کاربری معتبری در نرم‌افزارهای تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ مورد تایید ETS مانند کرایتریون دارند. به همین علت در صورتی که درخواست تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ خود را برای ما ارسال کنید، گزارش کاملی از اشکالاتی که توسط این نرم افزار هاe-rater  ارائه شده در اکانت شما قرار داده می شود و میتوانید با بررسی این نتایج به طور کامل با معیارهایی که جهت نمره دهی رایتینگ و اسپیکینگ شما در ای تی اس وجود دارد آشنا شوید و با کمک گرفتن از راهنمایی های اساتید ما نمره خود را در این مهارت ها افزایش دهید.

 

About TPO

 

به چه سیستمی برای استفاده از اپلیکیشن آزمون شبیه سازی شده تافل نیاز دارم؟

اپلیکیشن شبیه ساز آزمون ما، یک برنامه تحت وب است که برای استفاده از آن فقط باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما می توانید از طریق گوشی موبایل اندروید یا ای او اس و سیستم های کامپیوتری، تبلت یا لپ تاپ های مک و ویندوز، وارد اپلیکیشن شده و آزمون مورد نظر خود را انتخاب کرده و تمرین کنید.
توجه کنید که اپلیکیشن شبیه ساز ازمون تافل و ازمون های تی پی او فقط با IP ایران قابل دسترسی است بنابراین، پیش از ورود به اپلیکیشن حتما باید فیلترشکن خود را خاموش کنید. 
درصورتیکه فیلتر شکن روی سیستم شما روشن باشد به بخش اپلیکیشن سایت ما دسترسی نخواهید داشت.

امکانات اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل آکادمی زبان شایسته

انتخاب حالت زمان بندی شده و زمان بندی نشده برای آزمون تی پی او

حالت زمان بندی شده از محدوده زمانی یکسانی برای آزمون واقعی در هر یک از چهار بخش استفاده می کند. این به شما کمک می کند تا به روند برگزاری آزمون واقعی تافل عادت کنید.
حالت بدون زمان، محدودیت زمانی برای هر بخش ندارد و شما می توانید نمونه سوالات را با دقت و تمرکز بیشتری یررسی کرده و پاسخ بدهید.
همچنین می توانید نمونه سوالات صوتی را دوباره پخش کنید که در آزمون حالت واقعی امکان پذیر نیست.
هنگامی که حالت آزمون مانبندی شده را انتخاب می کنید، نمی توانید به عقب باز گردید و پاسخ خود را تغییر دهید. 

 

About TPO

 

دسترسی نامحدود به نمونه سوالات آزمون تافل

پس از عضویت در اپلیکیشن شبیه ساز آزمون تافل، محدودیتی برای دسترسی به حساب کاربری خود ندارید و هر زمانی می توانید وارد آن شده و آزمون بدهید. در این اپلیکیشن تحت وب، نه تنها به تمامی سوالات آزمون تی پی او (شامل تی پی اُ نسخه ۷3 تایی،نسخه ۷۱ تایی، نسخه 69 تایی، نسخه 65 تایی) بلکه به نمونه سوالات دیگری در قسمت تمرین ها و ماک شایسته دسترسی خواهید داشت.

مشاهده یا چاپ گزارش نمره آزمون

نمره ازمون های شبیه سازی شده به صورت تقکیکی برای هر مهارت در حساب کاربری شما ثبت می شود و می توانید آنها را در هر زمانی مشاهده یا چاپ کنید.

امکان ادامه دادن یا شرکت مجدد یک آزمون در زمان های دیگر

اگر آزمون را موقتاً متوقف کردید میتوانید مجدداً از جایی که متوقف شده اید، شروع کنید. در اپلیکیشن ما، هر آزمون تمرینی را می توان چندین بار انجام داد.

دانلود رایگان منابع و کتاب های آمادگی آزمون تافل

در اپلیکیشن آکادمی آنلاین زبان شایسته به تمام منابع مورد نیاز خود برای آمادگی بهتر و تقویت مهارت هایتان دسترسی دارید و می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آنها را دانلود کنید. کتاب ها و منابع به صورت دسته بندی شده در اپلیکیشن قرار گرفته اند تا راحت تر بتوانید آنها را بیابید. 

دسترسی به ترجمه ریدینگ تمامی TPO های تافل

تمامی تی پی او های تافل به ترتیب در اپلیکیشن قرار گرفته و شما می توانید ترجمه جمله به جمله هر کدام از ریدینگ های تی پی او را مشاهده کرده و به سوالات مرتبط با هر ریدینگ با درک بهتری پاسخ بدهید.
لغات پرکاربرد هر جمله نیز با رنگ های برجسته مشخص شده تا به یادگیری بهتر واژگان شما کمک کند.

 

 

یادگیری لغات با روش های متنوع

ما در اپلیکیشن آکادمی زبان شایسته روش های متنوعی را برای یادگیری لغات در نظر گرفته ایم. شما می توانید یادگیری واژگان تافل را از قسمت درسنامه شروع کنید و در بخش لغات، تمرینات بیشتری در این خصوص انجام دهید.

کلام آخر

به خاطر داشته باشید شرکت در آزمون های ماک و آزمایشی به تنهایی نمی تواند در تقویت مهارت ها و کسب نمره بالاتر در آزمون تافل موثر باشد. به همین دلیل روشی که ما در آکادمی آنلاین زبان شایسته به شما پیشنهاد می کنیم صرفا شرکت در آزمون شبیه سازی شده تافل نیست بلکه ما امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهیم که بتوانید پس از برگزاری هر آزمون، با مشورت و راهنمایی ‌اساتید، خودتان را برای شرکت در آزمون بعدی آماده کنید و سطح دانش، آگاهی و مهارت های تان را تقویت کنید.

توجه کنید که اپلیکیشن شبیه ساز ازمون تافل و ازمون های تی پی او فقط با IP ایران قابل دسترسی است بنابراین، پیش از ورود به اپلیکیشن حتما باید فیلترشکن خود را خاموش کنید. 
درصورتیکه فیلتر شکن روی سیستم شما روشن باشد به بخش اپلیکیشن سایت ما دسترسی نخواهید داشت.